Aşılı Sertifikalı Meyve Fidanları

Avokado, pikan, mango, kiwi ve daha pek çok aşılı ve sertifikalı meyve fidanları

Mahsül Toptan Ticaret ve İhracat

Pikan cevizi gibi en taze mahsül ürünleri sizler için özel paketlerde hazırlıyoruz.

Bahçe Kurulumu

Bol kazançlı meyve bahçelerinin sıfırdan kurulumunu yapıyoruz.

Orijinal sertifikalı fidan ile aracısız fidancıdan yetiştiriciye! Devlet destekli tarım için aşılı, sertifikalı avokado, pikan cevizi ve diğer fidan çeşitlerine ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Hakkımızda

Bir yıl için en iyi yatırım tahıl ekmektir, 10 yıl için ise ağaç yetiştirmek. Bir ömür boyu için en iyi yatırım ise insan eğitmektir.
Bir yıllık sabır ile tahıl, on yıllık sabır ile ağaçlar, bir ömür boyu sabır ile eğitimli bir toplum elde edebilirsiniz.
-Guan Zhong (M.Ö. 720)

[BURAYA EĞİTİM ve AĞACI bağlayan bir kısım yazılabilir]

Fidan ihtiyaçlarınız için mobil dostu web sitemiz antalyafidan.com.tr’yi seçtiğiniz için çok mutluyuz! Amacımız, yüksek kalitede, uygun fiyatlı ağaç fidanlarını Türkiye’de nerede olursanız olun, hızlı ve üstün hizmet anlayışı ile sizlere ulaştırmaktır. Kaliteli ağaç fidanları ve bitkiler sunmak için iyi ve verimli bir hizmetin mutlu müşteriler ve başarılı bir şirketin anahtarı olduğuna inanıyoruz.

Tüm fidelerimiz Antalya’da yetiştirilip paketlenmekte ve doğrudan Türkiye’nin dört bir yanındaki siz müşterilerimize gönderilmektedir. Kargo şirketleri ile yaptığımız özel anlaşmalar yoluyla fidelerimizin sizlere en sağlıklı şekilde, kırılmadan ve özelliklerini kaybetmeden ulaşmasını sağlıyoruz.

Sitemizdeki tüm sunduğumuz fide çeşitlerini beğeneceğinizi umuyoruz. Ağaç ve bitki siparişi söz konusu olduğunda en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bu sebeple daha iyileştirilmesini istediğiniz bir hizmet veya ihtiyaç duyduğunuz farklı ürünler için bize mutlaka yazın!

Mutlu alışverişler,

Antalya Fidan A.Ş. Ekibi

Antalya Fidan A.Ş.
D400 Üzeri Yukarıkocayatak Kavşağı
Yukarıkocayatak Mah. / Serik / ANTALYA

Tüm sorularınız için:
[email protected]